meble małopolska
meble pokojowe kraków

Firma MEBLOTEX posiada bogaty asortyment mebli do jadalni,salonu,sypialni,kuchni,pokoju młodzieżowego które wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki połączeniu unikalnego wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań możemy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. W swojej ofercie mamy meble do wyposażenia całego mieszkania.Funkcjonalność i uniwersalność poszczególnych systemów pozwala na zestawienie wybranych elementów w różne konfiguracje zgodnie z przeznaczeniem oraz indywidualnymi potrzebami i stylem życia użytkownika.

Witamy na naszej stronie

meble śląsk

O Firmie

Nasza firma posiada długoletnią tradycję - założona w roku 1969. Jakość, trwałość i funkcjonalność naszych mebli przekazywana od lat jest największym atutem firmy "MEBLOTEX" Od chwili powstania systematycznie rozwija się i w swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie. Obecnie wyposażony jest w najnowsze maszyny i urządzenia.

Specjalizujemy się w produkcji mebli: pokojowych, systemowych. Wykonujemy również drzwi meblowe i kuchenne MDF. Długoletnia działalność, zdobyte doświadczenie oraz produkcja oparta na bazie bardzo dobrych materiałów pochodzenia polskiego i zagranicznego dała firmie uznana pozycję w branży meblowej w Polsce.

Firma MEBLOTEX specjalizuje się w produkcji mebli pokojowych, które wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki połączeniu unikalnego wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań możemy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. W swojej ofercie mamy meble do wyposażenia całego mieszkania. Idąc z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz produkujemy meble systemowe. Funkcjonalność i uniwersalność poszczególnych systemów pozwala na zestawienie wybranych elementów w różne konfiguracje zgodnie z przeznaczeniem oraz indywidualnymi potrzebami i stylem życia użytkownika. 


Aby dokładniej przybliżyć Państwu tematykę mebli zapraszamy do zapoznania się z artykułami z tym związanymi:

W swojej ofercie dbamy też o miłośników klasycznego wzornictwa. Meble z tej kolekcji charakteryzują się harmonią i elegancją. Wykończone delikatnymi frezami fronty oraz zaokrąglenia nadają oryginalnego charakteru. Dopełnieniem jest szeroka gama kolorystyczna dostępna w wersji matowej jak również w modnym połysku. Dzięki nowoczesnym technologią i wysokim kwalifikacją pracowników firma osiągnęła wysoką, jakość swoich produktów i stała się znaczącym producentem w branży meblowej. Nasza firma w dalszym ciągu poszukuje coraz doskonalszych rozwiązań technologicznych i jakościowych. Wdrażanie nowych technologii, które pojawiają się w branży, jest już standardem.

 

Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy, życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli.

 

 

Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy

życząc państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli

(C) 2015 - Meble Meblotex, Kraków, Małopolska
Wykonanie, optymalizacja i pozycjonowanie: Exponet 2015 (L)