od dnia 16.07.2018 do 27.07.2018 firma nieczynna z powodu urlopu, za utrudnienia przepraszamy.
meble małopolska
meble pokojowe kraków

Firma MEBLOTEX posiada bogaty asortyment mebli do jadalni,salonu,sypialni,kuchni,pokoju młodzieżowego które wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Dzięki połączeniu unikalnego wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań możemy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. W swojej ofercie mamy meble do wyposażenia całego mieszkania.Funkcjonalność i uniwersalność poszczególnych systemów pozwala na zestawienie wybranych elementów w różne konfiguracje zgodnie z przeznaczeniem oraz indywidualnymi potrzebami i stylem życia użytkownika.

Witamy na naszej stronie

meble śląsk

Jak są produkowane meble

Jest bardzo wiele sposobów na zaprojektowanie wyposażenia wnętrz, dlatego też każdy może w licznych stylach znaleźć odpowiedni dla siebie, który sprawi, że każde wnętrz może wyglądać wyjątkowo. Wnętrza tworzą liczne elementy, które nadają charakteru i sprawiają, że wnętrze nawiązuje do konkretnego stylu. Jednym z najważniejszych elementów, które znajdziemy we wszystkich wnętrzach, są meble Kraków, dlatego też niemal każdy producent mebli oferuje w swoich katalogach różnego rodzaju meble zaprojektowane w różnych stylach i wykonane z najróżniejszych materiałów. Meble systemowe najczęściej dobieramy pod względem pomieszczenia, do którego są one przeznaczone, co wiąże się z tym, że są również specjalnie zaprojektowane, z wykorzystaniem odpowiednich materiałów zapewniających jakość i trwałość.

Niektóre meble systemowe wymagają zastosowania odpowiedniego zabezpieczenia oraz materiałów, które będą odporne na szczególne warunki. Przykładem są meble Kraków, które służą do aranżowania łazienki. W tym przypadku najczęściej wykorzystywane są meble systemowe zabezpieczone przed wilgocią, na przykład poprzez naklejenie okleiny odpornej na wilgoć, stosowane są również powłoki zabezpieczające dodatkowo okleinę. Producent mebli może również wykorzystać, oprócz płyt wiórowych, lite drewno, najpopularniejszym jest teak, który odporny jest na działanie wilgoci, dzięki czemu nadaje się nie tylko do łazienki, ale również na meble Kraków ogrodowe. Wiele różnego rodzaju drzew egzotycznych nadaje się na meble systemowe do łazienki, ponieważ doskonale znoszą wilgoć panującą w łazience. Meble Kraków z litego drewna dodatkowo są zabezpieczane lakierami. Innymi meblami, które świetnie nadadzą się do łazienek są meble systemowe na przykład z kamienia czy z kamiennym blatem, który najbardziej narażony jest na zalanie wodą.

Zastosowanie kamienia, na przykład marmuru czy piaskowca nadaje wnętrzu wspaniałego i eleganckiego charakteru. Meble Kraków do łazienek, podobnie jak wiele innych mebli, znaleźć można w różnych stylach, najczęściej w nowoczesnym lub klasycznym. Wiele osób lubiących wyjątkowe elementy wyposażenia wnętrz decyduje się na zakup antyków, które wykonane z litego drewna i odpowiednio zabezpieczone doskonale spełnią swoje zadania również w łazience.

Serdecznie zapraszamy do szerokiej współpracy

życząc państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli

(C) 2015 - Meble Meblotex, Kraków, Małopolska
Wykonanie, optymalizacja i pozycjonowanie: Exponet 2015 (L)